Web tasarımı şirketinin hakkındaki bilgileri, ürün veya hizmetlerinizi sanal ortamda milyonlarca internet kullanıcısına ulaştırabileceğiniz bir platformdur. Bu platform sizin ikinci ofisiniz, şubeniz hatta asıl iş yeriniz bile web tasarımı‘nız olabilir.

Neden Web Tasarımı Yaptırmalısınız ?

Dünya üzerinde yaklaşık 800 milyon internet kullanıcısının 20 milyonu Türkiye’dedir. Bu sayı gittikçe artmakta ve artık tüm kuruluşlar reklam, hizmet, iletişim, ticaret gibi işler amacıyla interneti kullanmaktadırlar. Bu yüzden herhangi bir gazeteye vereceğiniz 10-15 satırlık reklam ücretine yaptırabileceğiniz web sayfanız sayesinde ürün veya hizmetlerinizi milyonlarca kişiye tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

 1 – Ürün veya Hizmet Satışlarınızı Arttırmak İçin

Ayrıca web sitesi bir ürün hakkında bilgi almak için broşür isteme, telefon etme ve günlerce bekleme zahmetinden kullanıcıları kurtarmaktadır. Çünkü, aranılan ya da sunulmak istenen tüm bilgilere web sayfası aracılığıyla ulaşmak mümkündür.

PEKİ BU AMACINIZA NASIL ULAŞACAKSINIZ.AZRA BİLİŞİM OLARAK SİZE İKİ SEÇENEK SUNUYORUZ.

Orjinal Tasarımlarımız

• Sitenizin, Ürünlerinizi Girebilebilmenizin Yanında Tasarım ve Altyapısı İle Sizin İstediğinize Uygun olmasının, Herşeyi İle Sizi Yansıtmasını İstiyorsanız Örnek Web Tasarımı Referanslarımızı İnceleyebilirsiniz.

Hazır Paketlerimiz

 • Yada Daha Daha Az Maliyetle Daha Hızlı Bir Şekilde Böyle Bir Web Tasarımı’na Kavuşmak İstiyorsanız BURAYA Tıklayarak Detaylı Bilgi Alabilir .

2 – Kurumsal Kimliğinizi ve Marka İmajınızı İnternet Ortamına Taşımak İçin

Firmalar kuruldukları andan itibaren, kendilerini diğer firmalardan ayıracak ve farklı kılacak görsel materyaller hazırlarlar ve bir kurumsal kimlik oluşturmaya çalışırlar.

Logo, kartvizit, antetli kağıt vb grafik çalışmaları bunların başında gelmektedir. İnterneti de sanal bir dünya kabul edersek, orada da müşterileriniz sizden aynı kurumsallığın yansımasını web tasarımı‘nızıda görmek isteyecektir.

3 – İnternette Firmanız Hakkında Bilgi Almak İsteyen Müşterileriniz İçin

Yukarıdaki durumlar sizin için geçerli olmasa bile mutlaka müşterilerinizden bazıları web tasarımı‘nızın olup olmadığını öğrenmek istemiş olabilirler. Böyle bir durumda müşterilerinize hayır cevabını vermek yerine internet kullanıcılarının 7 gün 24 saat ziyaret edebilecekleri, firma ve iletişim bilgilerinize ulaşabilecekleri bir web tasarımı yaptırmak isteyebilirsiniz.